Komputerowy narkoman - część I

Mifinka

To moje pierwsze opowiadanie, w postaci pamiętnika. Liczę na wyrozumiałość ;) Pisane jest kaleczną interpunkcją celowo. Opisuje moje życie. Będą elementy z gry, seksualnych brak.

A więc ja, komputerowy narkoman, dość nietypowy. Dość wysoki 1.78m wzrostu, szatyn, z wysoko postawionymi włosami łamiącymi grawitacje. Przystojny aczkolwiek przyszczaty. Ohydnie samotny, mieszkający w małym mieście koleś, cicha woda, gdyż gadkę z płcią przeciwną i sztukę bajeru jak na 16 lat opanował mistrzowsko. Bu, niestety w moim mieście

Więcej

Komputerowy narkoman - część II

Mifinka

Uczta po przywitaniu:

Zaprowadzono nas do sali, bardzo długiej i wąskiej. Były tam trzy nakryte stoły, które okazały się szkolnymi ławkami. Byliśmy jednymi z pierwszych, więc wybraliśmy środkowy stół, nie będzie problemów z chodzeniem. Powoli zaczęły się schodzić masy z innych wycieczek, rozmowy, wypatrywanie następnych sztuk.

Więcej

Komputerowy narkoman - część III

Mifinka

No w końcu koniec knebla, wiem nie mogliście się doczekać ;)

Więcej

Komputerowy narkoman - część IV

Mifinka

PLUS !

Dziś przeniosę czas wydarzeń do dnia wczorajszego, dla jednych wiążącego się z nadzieją a dla innych, z normalnym dniem, lecz trochę smutnym. Jak sądzicie, czy ja, bohater naszego pamiętnikoopowiadania, przygotowałem coś szczególnego dla swojej wybranki serca? Czy to będzie dla mnie szczęśliwy dzień ? Czy może nie ? Proszę o to , aby najpierw przed przeczytaniem zapisać myśli w komentarzu ;)

Więcej