Egoista Maciek - część I

Zębowa Wróżka

Prolog

W pewnym mieście żył Maciek. Był on piętnastoletnim chłopakiem, który był niesamowitym egoistą. Myślał tylko o sobie. Nie zważał na to, że na świecie żyją także inni ludzie. Dla niego liczył się tylko on.

Jego rodzice pracowali w ogromnych firmach, więc pieniądze były czymś naturalnym. Był bardzo bogaty i miał wszystko, czego potrzebował. Dosłownie.

Uważał, że we wszystkim jest najlepszy. Co chwilę mówił, że nie znajdzie się równie przystojnego faceta jak on. Może to i prawda... W końcu rzadko widzi się blondynów o niebieskich oczach, którzy codziennie mogą iść na siłkę...

Niestety... Miał mięśnie, ale z wiedzą było już trochę gorzej. Był zagrożony prawie ze wszystkich przedmiotów. Ale wiadomo... Bogaci rodzice, którzy mają wtyki i Maciek następna klasa do przodu.

Więcej

Egoista Maciek - część II

Zębowa Wróżka

Dla mnie wieczór to do 24. >.< Później noc. ]:->

Rozdział II

Matka Maćka znajdowała się w szpitalu, gdy chłopiec się obudził. Otwierając oczy zauważył, że z mamą jest coś nie tak. Płakała. Widać to po jej zaczerwienionych policzkach i oczach.

Więcej

Egoista Maciek - część III

Zębowa Wróżka

Rozdział III

Po ostatnim słowie matka Maćka usiadła na wolnym łóżku i zakryła twarz. Chłopiec zauważył, że z jej policzków lecą łzy. Płakała i płakała. Nie umiała przestać. Widać było, że momentami nawet się uśmiecha. Chyba sama nie zdawała sobie sprawy, że od ponad pół godziny siedzi skulona.

Więcej

Egoista Maciek - część IV

Zębowa Wróżka

Dedykowane Ramonce

ROZDZIAŁ IV

''Może ja też się prześpię... To był ciężki dzień. Dobrze, że chociaż Kaja jest ze mną w pokoju. Mam towarzystwo. '' - pomyślał chłopak, po czym zgasił lampkę na szafce i zasnął w mgnieniu oka.

Więcej

Egoista Maciek - część V

Zębowa Wróżka

Ramonce

ROZDZIAŁ V

Siedział sam. Dziewczyna bardzo długo nie przychodziła, a on martwił się przez cały ten czas. Nie wiedział, co się dzieje. Nie wiedział, gdzie jest Kaja i co z nią robią. Bał się, że mogło stać się jej coś złego. Wziął kartkę papieru i zaczął po niej pisać. Jego niezbyt staranne pismo wyrażało jego charakter. Chaotyczny.

Więcej